Odzież uliczna z charakterem

Odzież uliczna z charakterem

Odzież militarna czy moda uliczna to minimalistyczny styl, stosowany codziennie, wyrażający nasz charakter, a nieraz nastrój dnia codziennego. Odzież uliczna wyraża nasze emocje podczas dnia codziennego, wyjścia na zakupy, spacerowania czy wyjścia na spotkanie ze znajomymi. Odzież uliczna wbrew pozorom ma ogromne znaczenie, gdyż wyraża po prostu nastrój, emocje, wnętrze i charakter człowieka.

Odzież uliczna – podstawowe trendy

Odzież uliczna

Odzież uliczna

Odzież uliczna, tak jak wybiegi modowe ma swoje trendy, są wśród nich na przykład kapelusz, najlepiej filcowy, elegancki, jednocześnie nawiązujący do starych, dobrych czasów, a jeszcze do tego w ciekawym kolorze? Na pewno zwróci uwagę i znajdzie naśladowców. Trampki w etniczne wzory, nieraz z przybrudzoną gumą to znak osoby, która promuje styl uliczny. Dresowe spodnie w kwiaty? Oczywiście, zarówno w stylizacji z trampkami, jak i w stylizacji z pięknymi, modnymi szpilkami!

Odzież uliczna – zakup nowych ubrań

By być trendy i swoim strojem motywować ludzi do zmian czy zwyczajnie inspirować, wcale nie trzeba wciąż kupować nowych ubrań i wydawać pieniędzy na odzież. Warto nieraz zadbać o szczegół, o element stroju, apaszkę, broszkę, kolczyki, super trampki, klapeczki czy oryginalną bluzeczkę. Kolorowe glany, dotąd ubierane przez młodzież, a teraz odkryte i docenione również przez dorosłych.

Odzież uliczna – steetwear

Ten sposób ubierania przywędrował do nas oczywiście ze Stanów Zjednoczonych. Ubrania oryginalne, wygodne i chwytliwe. Czasami prowokujące i wykazujące kalifornijski luz! Bluzy, koszulki, spódnice i spodnie dresowe to właśnie odzież uliczna. Bywa inspirująca i powodująca lepsze samopoczucie i poprawę nastroju.

Odzież uliczna – wyraz stylu

Odzież uliczna pozwala na wyrażenie swojego charakteru, stanu ducha, charakteru i emocji. Odzież uliczna śmiało może również identyfikować się z wykonywanym zawodem. Często też odnosi się do muzyki, którą lubimy i którą słuchamy.

Moda uliczna pozwala na wyrażenie swojej indywidualności i oryginalności. To sposób na nudę!

 

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments