Pages Menu
Categories Menu

Strony internetowe o modzie

Strony internetowe o modzie

Co więcej, zaobserwowano, że przy zastosowaniu srebra, organizm nie tylko jeśli komórki wymiany zastępujących uszkodzeniu, ale także w każdej komórce produkowane, niezwykle wyspecjalizowaną komórką, również utworzony, a także duplikat komórkowego w komórkach prawidłowych rozdrobnionej.

Ten „wyspecjalizowaną” komórka może wówczas działać jako komórki macierzyste, które mogą zmienić na każdego rodzaju komórek ciała, i przesuwać w którym needed.Thus to nie tylko powielać i naprawy tkanek skóry, ale mogą również regeneracji uszkodzonego mięśnia oraz , Zauważył, zmniejszenie produkcji blizny i osłabienia efektu wgłębienie w miejscu. Może okazać się, że srebro koloidalne musiał w jakiś sposób stymuluje DNA do produkcji tych komórek wariantowe jako sposób szybko promowanie naprawę szoku obszarze. Stwierdzono również, że stosowanie prętów srebra na skórę, a przejście z małego prądu elektrycznego przez nich miały podobne efekty.

Jakiekolwiek wnioski wyciągnąć, jest to fakt, że srebro koloidalne jest znanym środkiem dezynfekującym i środek przeciwbakteryjny, który nie jest drażniąca i całkowicie bezpieczny do stosowania miejscowego, i powinny być częścią każdego z nas apteczka.

Marjorie Thornton jest pisarzem i badaczem w dziedzinie naturalnego zdrowia. Ma żywe zainteresowanie lecznicze właściwości srebra koloidalnego. Więcej informacji można znaleźć na jej stronie internetowej [http://www.colloidalsilvergenerator.me].

Należy zauważyć, że żaden z dostarczonych informacji ma być stosowany jako substytut dla wykwalifikowanego lekarza. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za użytkowanie czytelników lub interpretacji danego materiału.

Wpis zawdzięczamy