Pages Menu
Categories Menu

Identyfikacja wizualna w 2016 roku

Identyfikacja wizualna w 2016 roku

Quad – Droga prawna lub Off drogowe

Jednym z najczęściej zadawanych pytań, które zadawane jest o legalności Quad i jeśli są droga prawna gotowy do jazdy lub po prostu wyłączyć rowery zabawy. Różnica jest następująca:

Droga prawna Quad –

Wszystkie rowery UK Droga prawne muszą posiadać dowód rejestracyjny lub V5 jak to jest znane. Bez V5 wówczas pojazd nie jest odpowiednia dla ruchu drogowego i nie powinny być stosowane na drogach publicznych.

Nie wszystkie montowane fabrycznie systemy oświetleniowe będą zgodne z brytyjskich standardów MOT. Wynika to, w większości przypadków, system przełączający do boku, głównym i światła drogowe nie są dostępne.

Standardowe układy wydechowe nie zawsze są zgodne z ustawodawstwem harmonicznych ze względu na rowerze jest przeznaczona wyłącznie do wolnego użytku drogowego.

Na poziomie bezpieczeństwa, niektóre zbiorniki paliwa nie są zgodne z przepisami drogowymi w Wielkiej Brytanii. To z kolei wynika z konstrukcji zbiornika i materiałów

Jeżeli chcesz przekonwertować Off drogowa na drodze prawnej Quad musi najpierw przejść przez test Ministerstwo Homologacja certyfikacja SVA.

Gdy rower został przetestowany, to musi zostać przebadana co trzy lata przez biegłego Ministerstwa Transportu stacji badawczej.

Moc silnika dla Quad wykorzystywane dróg w Wielkiej Brytanii powinny być ograniczone do 18bhp przed testowaniem homologacja SVA certyfikatu.

Aby jeździć jeden na brytyjskich drogach publicznych należy mieć UK Standard Car Driving Licence co oznacza, że ??nie może jechać droga prawna Quad dopóki nie jesteś 17 lat.

Opony drogowe prawne są wymagane i Quad być stosowany na brytyjskich drogach. Mogą być one identyfikowane przez małe „CE” logo na zewnętrznej ścianie opony.

Nie jest konieczne, aby nosić kask na drodze, na dzień ten artykuł został złożony.
Wpis zawdzięczamy