Pages Menu
Categories Menu

Logo dla przedsiebiorstwa finansowego

Logo dla przedsiebiorstwa finansowego

Jaka jest różnica między ProvoCraft Cuttlebug i Sizzix big shot

Jako sprzedawcy online scrapbookingu, tworzenia kart i papieru rzemiosła dostaw, jest to jeden z najczęstszych pytań dostaję. Znaczna część decyzji, w którym maszyna ostatecznie nabyć ma wiele wspólnego z preferencjami, ponieważ oba urządzenia mają podobne funkcje, ale istnieją pewne wyraźne różnice.

Po pierwsze, wygląd. Big Shot to czarno-różowe z platformami, które są nieruchome. Nie ma uchwyt na górnej części urządzenia, które jest również nieruchomy. Cuttlebug jest limonkowy z składany platformy i uchwyt, który zapada się w górnej części urządzenia.

Logo dla przedsiebiorstwa finansowego

Następnie mechanicy. Zarówno big shot i Cuttlebug posiadają otwory, które są 6 „szerokości. Obie pochodzą ze standardowych wkładek tnących, które są 6 1/8” x 8 AL „x 1/8” (Big Shot) i 6 „x 7 AL” x 1 / 8 „(Cuttlebug). Oba urządzenia będą ciąć prawie każdej matrycy marki lub folderu do wytłaczania jeśli używasz poprawnej ‚kanapkę’ lub stos płyt i materiałów do cięcia. Wielki Strzał sprzedawane w Internecie oraz w niektórych sklepach jest dokładnie taka sama maszyna jak ten opisywany przez Stampin ‚Up! bez co-branding i SU! logo.

Na szczegółach. Big Shot to nieco mocniejsze i bardziej ciężkich niż Cuttlebug, ale to tylko wchodzi w grę, jeśli masz zamiar wyciąć niektóre z cięższych materiałów, takich jak drewno balsa lub niektórych rodzajów plastiku. Sizzix publikuje listę 50 materiałów (niektóre z podanych maksymalnych grubości), które ich maszyna będzie minął przy zastosowaniu reguły stali umiera (takich jak Spellbinders Nestabilties). Jednakże Cuttlebug jest zdolny do cięcia większości, jeśli nie wszystkich, z tych samych materiałów, o ile upewnić stosu materiałów i płytki skrawające poprawnie. Niezależnie od tego, z którym urządzeniem używasz, to zawsze lepiej, aby utworzyć stos na cieńszej stronie i podkładki z papieru lub kartonu dodatkowe w zależności od potrzeb. Tworząc stos, który jest zbyt krótki lub próba cięcia materiałów, które są zbyt grube może spowodować korby ścinania, złamania rolek, lub obu. Niestety, żadnego z tych scenariuszy będzie świadczyć Die Maszyna do cięcia bezużyteczny!

Wreszcie, kilka myśli rozstanie. Obie maszyny są wspaniałymi narzędziami do cięcia die, które zwiększą swoją scrapbooking, dzięki czemu karty i inne projekty papieru rzemiosła. Z pewnością są zalety obydwu maszyn prezentowanych tu i ostatecznie gdy nauczysz niuanse produktu wybierzesz, będziesz zaskoczony ze swoimi pięknymi kreacjami, które miały minimum wysiłku.

Wpis zawdzięczamy