Pages Menu
Categories Menu

Identyfikacja wizualna dla przedsiebiorstwa z branzy IT

Identyfikacja wizualna dla przedsiebiorstwa z branzy IT

Targi Displays- Top Porady dla pomyślnego wystawiennicze Stojaki wyświetlania

Stworzenie podstaw

Przede wszystkim, dowiedzieć się szczegółów na temat targów został zarejestrowany dla takich jak profile gości, układów i wielkości kabiny. poprosić także o obiektach, które będą dostępne dla użytkownika, takich jak meble , gniazdek elektrycznych i napoje dostępne. Teraz można zaplanować, co i jak będzie wyświetlane na swoim stoisku.

pokrywa Counter

Twój licznik jest głównym składnikiem swojej budy i to powinno dodać siły do ??swojego wizerunku. Uzyskaj obrus na ladzie lub stole, że komplementy swój stragan i komunikuje kolorystyki firmowej i wizerunku.

tablica prezentacyjna

Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, umieścić na pokładzie prezentacji. Użyj deska do komunikowania się, jak klienci skorzystają ze stosowania swoich produktów i usług. Użyj swojej kreatywności i uczynić go wyjątkowym za pomocą obrazów i grafiki i wyświetlać swoje logo i nazwę firmy w widocznym miejscu.

Zorganizuj swoje przedmioty

Identyfikacja wizualna dla przedsiebiorstwa z branzy IT

Zorganizuj swoje stoliki w różnych poziomach, umieszczając większe elementy z tyłu. Stos najkrótsze rzeczy z przodu. Zagwarantuje to, że wszystkie elementy są widoczne a stoisko wygląda znacznie zorganizowane.

Opracowanie prezentacji

Projektowanie prezentacji za pomocą programu PowerPoint, aby wyświetlić przy stole. Albo korzystać z laptopa zaprojektować go lub przenieść prezentację do niego i powinien utrzymać grę na swoim stoisku. Byli na ogół znaleźć takie wyświetlacze pouczające i ciekawe.

portfelem projektów

Aby skompilować portfela swojej pracy, wydrukować niektóre z najlepszych projektów i ustawić je w segregatorze. Połóż to na blacie, aby użytkownicy, którzy chcą dowiedzieć się więcej o swojej pracy może przerzucać nim.

prezenty

Zaprojektować i przygotować prezenty, takie jak broszury, wizytówki, magnesy, długopisy i inne produkty z logo firmowego i nazwy wyświetlanych na nich.
Wpis zawdzięczamy