Pages Menu
Categories Menu

Identyfikacja wizualna dla banku

Identyfikacja wizualna dla banku Użyj stojaków dla literatury promocyjnej.

Prowiant oferty

Oferowanie żywności jest bardzo dobrym pomysłem. Jeśli to możliwe, spakować prowiant w małych pudełek z nazwą, logo oraz informacje kontaktowe firmy.

bony

Na ogół popularnym pomysłem jest oferowanie bony dla swoich produktów lub usług, o wartości większej wartości niż ładować. Ludzie kochają się oferty i kiedy zarobić te certyfikaty, będą wracać po więcej raz cieszą swój produkt.

Oferta nagrodę

Identyfikacja wizualna dla banku

Zorganizowanie loterii, który oferuje nagrodę, że komplementy organizację i odwołań do większości ludzi . Zapytaj wszystkich gości na swoim stoisku podpisać książkę dla gości, dzięki czemu automatycznie sporządzić listę potencjalnych klientów. Alternatywnie, poproś, aby wypełnić bilety rysować lub oddać swoje wizytówki do udziału w loterii.

Siła robocza

Masz kogoś na stoisku przez pewien czas, aby zapewnić sobie przerwę. Jeśli nie ma żadnej pomocy, zostawić notatkę mówić ludziom, kiedy wrócisz.

Najważniejszym elementem jest zachęcający i przyjazny. Uśmiecham się każdego, kto przechodzi przez stoisku. W przypadku wątpliwości należy zawsze skonsultować się z renomowanego projektanta stoiska wystawowe dla swoich eksponatów.

Max Czohan jest doświadczonym projektantem stoisko w Dubaju i stoisko wykonawcy z doświadczeniem w targów stoiska. On zaprojektowany i zbudowany wystawowe wyświetlania stoisk i targach wyświetlacze z pełnym uwzględnieniem klienta i satysfakcji.

Wpis zawdzięczamy