Futuro Finance – Doradca finansowy

Futuro Finance – Doradca finansowy

W wakacje rozpoczną działalność dwa punkty doradcze na południu Polski – w Wałbrzychu i Bielsku-Białej.

Firma zajmuje się pozyskiwaniem środków finansowych dla firm. W jej ofercie znajdują się kredyty, leasing i factoring. Pod logo Futuro Finance funkcjonuje czterech franczyzobiorców i jedna placówka własna. Plan na ten rok zakłada uruchomienie dziesięciu punktów partnerskich. Trudno przewidzieć otwarcia własnych biur, ponieważ będzie to zależało od efektów debiutu giełdowego na rynku New Connect.

– Poszukujemy franczyzobiorców z doświadczeniem sprzedażowym, najlepiej w branży finansowej, z miast liczących powyżej 30 tys. mieszkańców. W mniejszych miejscowościach idealną lokalizacją są centra miast, zaś w większych – biurowce. W czerwcu uruchomimy punkt w Bielsku–Białej, a w lipcu w Wałbrzychu – zapowiada Agata Brucko-Stępkowska, prezes Futuro Finance Sp. z 0.0.

Opłata franczyzowa w miastach do 100 tys. mieszkańców wynosi 10 tys. zł, powyżej 100 tys. mieszkańców – 20 tys. zł. Do tego należy doliczyć ewentualne koszty remontu lokalu (50 m2), czyli 20-30 tys. zł. Futuro Finance pomaga w znalezieniu biura, wspiera w procesie rekrutacji partnerów oraz przekazuje wyposażenie placówki.

– Potencjał rynku jest bardzo duży, bo banki coraz intensywniej rozwijają ciekawe oferty dla firm. Zaletą prowadzenia działalności gospodarczych jest to, że nie obowiązuje je rekomendacja T przy wyliczaniu zdolności kredytowej, a kredyty firmowe nie widnieją w bazach BIK – dodaje Agata Brucko-Stępkowska.

Prezenty pozwolą ZAROBIĆ

Doradcy kredytowi wiedzą, że sezonowość w branży związana jest z większym zapotrzebowaniem klientów na gotówkę w okresie świąt, komunii i początku roku szkolnego.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments